Шановні мешканці громади!

Дата: 29.10.2020 18:14

Звертаюся до вас у зв’язку із запровадженням карантинних заходів через великий ризик можливого зараження вірусом COVID-19. Здоров’я кожного із нас залежить від нас самих, від нашого свідомого ставлення до проблеми. Тому велике прохання до вас: одягайте маски і рукавички, дезінфікуйте руки і приміщення, пийте багато води. У разі необхідності виходу на вулицю – уникайте спілкування із сторонніми, тримайте дистанцію 1,5-2м. Обов’язково користуйтеся антисептиками після дотиків руками до сторонніх предметів (перил, ручок дверей, тощо). Без зайвої потреби не виходьте із своїх осель, обмежте «дружні візити» та відвідування адміністративно-соціальних установ.

Будьте свідомі, дбайте про себе та своїх близьких і обов’язково стареньких сусідів, які потребують нашого розуміння та допомоги.

селищний голова                        Сергій БОЙКО