A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 23.11.2020 09:53
Кількість переглядів: 747

      Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Березнегуватська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування –

- начальника фінансового відділу Березнегуватської селищної ради;

- головного спеціаліста  сектору із соціальних питань Березнегуватської селищної ради;

- спеціаліста І категорії з питань цивільного захисту відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Березнегуватської селищної ради.

         Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Березнегуватської селищної ради такі документи :

- заяву про участь у конкурсі;

- згоду на збір та обробку персональних даних;

- заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками) ;

- дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

- копію паспорта;

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

 

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної  посади посадової особи місцевого самоврядування начальника фінансового відділу Березнегуватської селищної ради

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність вищої освіти не нижче ступеня магістра або спеціаліста.

3. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років.

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування,

служби в органах місцевого самоврядування.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

 

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної  посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста І категорії з питань цивільного захисту відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та комунальної власності  Березнегуватської селищної ради

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність вищої освіти відповідного спрямування не нижче ступеня бакалавра.

3. Без вимог до стажу роботи.

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, Законів України «Про зону надзвичайної екологічної ситуації», «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

 

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної  посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста сектору із соціальних питань Березнегуватської селищної ради

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність вищої освіти відповідного спрямування не нижче ступеня бакалавра.

3. Без вимог до стажу роботи.

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оопублікування оголошення про проведення конкурсу в Березнегуватській районній газеті «Народна трибуна», за адресою: 56203, Миколаївська область, Березнегуватський район, смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа,10, на І поверсі адмінприміщення Березнегуватської селищної ради. 

Телефони для довідок: (05168)9 11 58.

 

 

 

 

 

 

Питання з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста І категорії з питань цивільного захисту відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та комунальної власності  Березнегуватської селищної ради

 

1. Дати визначення термінів: аварія, катастрофа, надзвичайна ситуація, небезпечна подія, стихійне лихо (ст. 2 Кодексу цивільного захисту України).

2. Дати визначення термінів: евакуація, засоби цивільного захисту, захисні споруди цивільного захисту, оповіщення, сили цивільного захисту, техногенна безпека (ст. 2 Кодексу цивільного захисту України).

3. Класифікація надзвичайних ситуацій (ст.5 Кодексу цивільного захисту України)

4. Суб’єкти забезпечення цивільного захисту (ст.6 Кодексу цивільного захисту України)

5. Єдина державна система цивільного захисту (ст. 8 Кодексу цивільного захисту України)

6. Режими функціонування єдиної державної системи цивільного захисту (ст. 11 Кодексу цивільного захисту України)

7. Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту (ст. 19 Кодексу цивільного захисту України)

8. Завдання і обов’язки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту (ст. 20 Кодексу цивільного захисту України)

9. Права та обов’язки громадян у сфері цивільного захисту (ст. 21 Кодексу цивільного захисту України)

10. Склад та основні завдання сил цивільного захисту (ст. 22 Кодексу цивільного захисту України)

11.Оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій (ст. 30 Кодексу цивільного захисту України)

12. Захисні споруди цивільного захисту. Укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту (ст. 32 Кодексу цивільного захисту)

13. Види евакуації. Заходи з евакуації (ст. 33 Кодексу цивільного захисту України)

14. Організація навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (ст. 39 Кодексу цивільного захисту України)

15. Моніторинг і прогнозування надзвичайних ситуацій (ст. 43 Кодексу цивільного захисту України)

16. Джерела небезпеки виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру (ст. 50 Кодексу цивільного захисту України)

17. Забезпечення техногенної безпеки органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання (ст. 51 Кодексу цивільного захисту України)

18. Організація робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (ст. 71 Кодексу цивільного захисту України)

19. Соціальний захист постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації (ст. 84 Кодексу цивільного захисту України)

20. Навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту (ст. 91 Кодексу цивільного захисту України)

 

 

 

Питання з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста сектору  із соціальних питань Березнегуватської селищної ради

 

1. Види державної допомоги сім'ям з дітьми (ст. 3 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»).

2. Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами (право на допомогу, умови) (ст. 7, 8 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»).

3. Допомога на дітей одиноким матерям (ст. 18-1, 18-2, 18-3 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»).

4. Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням (право на допомогу (ст. 16, 17, 18 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»).

5. Порядок надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям (ст. 4 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»).

6. Порядок звернення за призначенням державної соціальної допомоги та строки призначення державної соціальної допомоги (ст. 8, 9 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»). 7. Умови призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам. Умови призначення державної соціальної допомоги на догляд (ст. 4, 7 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»).

8. Порядок призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме. (ПКМУ від 22.02.2006 № 189).

9. Види компенсаційних виплат та допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (ПКМУ від 12.07.2005 № 562; ПКМУ від 14.05.2015 № 285; ПКМУ від 03.04.1995 № 236).

10. Компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 1 - інваліди з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, хворі внаслідок Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу (ст. 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

11. Перелік документів, які подаються для призначення субсидії (ПКМУ від 21.10.1995 р. № 848 ).

12. Норми володіння (користування) загальною площею житла при призначенні житлової субсидії (ПКМУ від 21.10.1995 № 848).

13. Відповідальність громадян за подання недостовірної і неповної інформації про доходи та майновий стан поданих для призначення всіх видів державних допомог (ПКМУ від 21.10.1995 № 848).

14. Порядок виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (ПКМУ від 28.02.2011 № 268)/

15. Щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (п. 5 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг).

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано