З  Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 08:02

Шановні жителі Березнегуватської ОТГ!

Щиро вітаю вас з  Днем Соборності України!

Цього дня в 1919 році на Софійській площі у Києві проголосили Акт злуки Українських земель. Історичний документ став логічним завершення складного та тривалого шляху українців до єднання етносу, а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю.

День Соборності України – це можливість вкотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Бажаю терпіння, наснаги, витримки та мужності – нашим славним українським воїнам, миру та Божої ласки – всім нам, сили, оптимізму та віри у перемогу.

Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаймо про незліченні жертви, принесені на вівтар соборності й державності. І нехай у цьому благородному пориві кожного свідомого громадянина супроводжує щастя, злагода, мир й добробут, мудрість і чуття єдиної родини у соборній Україні.

Зі святом Соборності!

Слава Україні!

З повагою

селищний голова                                                        Сергій БОЙКО