Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Результати поіменного голосування з питань порядку денного пленарного засідання четвертої сесії Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 22 січня 2021 року (питання 1-30)

Дата: 22.01.2021 19:16
Кількість переглядів: 504

№ з/п

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

 1.  

Про визнання повноважень  депутата Березнегуватської селищної ради восьмого  скликання.

Прийнято

 

 1.  

Про внесення змін до складу постійних комісій Березнегуватської селищної ради восьмого скликання.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до Положення про фінансовий відділ Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 30 жовтня 2020 року № 9.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про звернення депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання до Президента України, Прем?єр- міністра України, Голови Верховної Ради України, народного депутата України Негулевського Ігора щодо недопущення підняття цін/тарифів на електроенергію та газ для населення.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про преміювання селищного голови.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про закріплення депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання за відповідними територіями в межах виборчих округів.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка передбачена до надання в оренду ТОВ «АЛЬЯНС ЕНЕРГО» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в межах території Новоукраїнської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка передбачена до надання в оренду ТОВ «СОЛАР-ТРАК» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в межах території Новоукраїнської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Сюсько Світлані Володимирівні   на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель  і споруд по вулиці Шкільній,7 в селі Новоукраїнка Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради   Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 20 років громадянину України Маринченку Віталію Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки що надається в оренду терміном на 20 років громадянину України Маринченку Віталію Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не витребувані паї земель колективної власності колишнього КСП ім..Чкалова) в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області  (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Жиленко Людмилі Володимирівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Біла Криниця).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Мироненко Вадиму Миколайовичу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведедення земельної ділянки в оренду  терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Мурахівського  старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Калинівка).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Спицькому Олександру Гавриловичу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Мурахівського  старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Калинівка).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Ємцю Володимиру Миколайовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Біла Криниця).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Джам Галині Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Мурахівка, вул..8 Березня,20 в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель державної власності  у комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про резервування земельних ділянок сільськогосподарського призначення  для сінокосіння і випасання худоби  в межах території Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про резервування  земельних ділянок сільськогосподарського призначення для забезпечення права на землю учасників АТО в межах території Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Пересуньку Олександру Григоровичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Романівка Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Гайдуку Олександру Юрійовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Романівка Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Підгорному Василю Вікторовичу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Федорівка Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Прохорову Сергію Станіславовичу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Федорівка Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Добровольському Миколі Павловичу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Петропавлівка Новоочаківського  старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Кравченку Миколі Станіславовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Петропавлівка Новоочаківського  старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Кравченку Миколі Станіславовичу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Петропавлівка Новоочаківського  старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Ламінському Ігору Володимировичу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Петропавлівка Новоочаківського  старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Ламінському Ігору Володимировичу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Петропавлівка Новоочаківського  старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Зайченку  Миколі Савелійовичу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Петропавлівка Новоочаківського  старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Михайлюку Олегу Петровичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  не наданих у власність або користування в межах території села Петропавлівка Новоочаківського  старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано