Про онлайн вебінар

Дата: 02.02.2021 15:28

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

14:30-15:00

Особливості створення, відновлення та доповнення полезахисних лісових смуг (ПЛС). Садивний матеріал для створення та відновлення ПЛС. Строки висаджування рослин

Наталя Висоцька, експертка ФАО, кандидатка с-г наук, заступниця директора з наукових питань Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького» (УкрНДІЛГА).

15:00-15:30

Особливості проведення лісогосподарських заходів у полезахисних лісових смугах. Санітарно-оздоровчі заходи в ПЛС

Олександр Соваков, кандидат с.-г. наук, доцент, доцент кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП).

15:30-16:00

Захист полезахисних лісових смуг від шкідників, хвороб і пожеж

Валентина Мєшкова, доктор с.-г. наук, професор, академік Лісівничої академії наук України, завідувачка лабораторії захисту лісу Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького» (УкрНДІЛГА).

16:00-16:30

Збереження біологічного різноманіття в полезахисних лісосмугах

Олеся Петрович, головний спеціаліст Департаменту природно-заповідного фонду Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

16:30-17:00

Обговорення та підведення підсумків.