Дата: 03.02.2021 17:52

Фото без опису

03 лютого 2021 року в сесійній залі селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету Березнегуватської селищної ради, на якому було розглянуто ряд питань, зокрема:

1. Про схвалення проєкту рішення Березнегуватської селищної ради «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання».

Доповідач: Юрченко Світлана  – секретар селищної ради.

2. Про схвалення проєкту рішення Березнегуватської селищної ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради».

Доповідач: Сачук Наталія – начальник юридичного відділу селищної ради.

3.  Про схвалення проєкту рішення Березнегуватської селищної ради «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради».

Доповідач: Сачук Наталія – начальник юридичного відділу селищної ради.

4. Про схвалення проєкту рішення Березнегуватської селищної ради «Про внесення змін до Положення про центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради, затвердженого  рішенням селищної ради від 23 жовтня 2020 року № 2, та затвердження його в новій редакції».

Доповідач: Юхименко Володимир –  тимчасово виконуючий обов’язки директора центру надання соціальних послуг селищної ради.

5. Про схвалення проєкту рішення Березнегуватської селищної ради «Про внесення змін до Заходів щодо виконання селищної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затверджених рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 6».

Доповідач: Круц Наталія – завідувач сектору із соціальних питань селищної ради.

6. Про схвалення проєкту рішення Березнегуватської селищної «Про безоплатну передачу фінансовому відділу Березнегуватської селищної ради індивідуально-визначеного майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради».

Доповідач: Зарецька Тетяна – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення селищної ради.

7. Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти Березнегуватської селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: Хижняк Ганна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради.

8. Про внесення змін до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету селищної ради від 15 січня 2021 року №5.

9. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна – сонячним електростанціям, розташованим за межами села Новоукраїнка Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Миколаївської області.

Доповідач: Щербина Ігор – староста Новоукраїнського старостинського округу селищної ради.

10. Про присвоєння адреси новозбудованому об’єкту нерухомості.

Доповідач: Якушова Наталя – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради.