Легалізація зайнятості – аспект роботодавців!

Дата: 08.02.2021 10:40

Фахівцями Березнегуватськоїрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проводяться заходи роз’яснювального характеру щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

А саме:фахівціпопереджаютьроботодавців про жорсткінаслідки за порушеннядіючоготрудовогозаконодавства, у тому числі:

?у разінеофіційноговикористанняробочоїсили, виплатинайманому персоналу заробітної плати у конвертах або у розмірі, меншому за встановлениймінімум;

?неприпустимість оплати праці за неповнийробочий час та водночас проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу середнаселення про перевагиведенняпідприємницькоїдіяльності в правовому полі.

Суб’єктигосподарюваннятакожможуть отримати інформацію:

?про послугидержавноїслужбизайнятості з добору працівників,

?організаціїпроходженнястажуванняпрацівників на робочомумісці,

?роботитимчасового характеру,

?компенсацію ЄСВ за створеніновіробочімісця.

Отже, шановніроботодавці, тіснаспівпраця зі службоюзайнятості-запоруканалежногосоціальногозахистунаселення. У цьомунапрямкупрацюватимемо і надалі.

Додаткова інформація за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/poslugy

Для отриманнябільш детальноїінформації звертайтесь до Березнегуватської районної філії Миколаївського ОЦЗ за адресою:

смт. Березнегувате, вул. 1-ше Травня,109 ; тел. (05168)9-22-71, (05168)9-20-77, (05168)9-23-54

ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ!!!