ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО ТА ВОСЬМОГО СКЛИКАНЬ!

Дата: 18.02.2021 15:29

Березнегуватська селищна рада повідомляє, що з 01 січня 2021 року розпочинається етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 2 статті 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати селищної ради  зобов’язані подати до 01 квітня 2021 року, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://nazk.gov.ua) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі е-декларація).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до статті 366-1 Кримінального кодексу України подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації  караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.  Згідно із статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Роз’яснення щодо заповнення, подання та оприлюднення електронних декларацій, а також навчальне відео із заповнення декларацій у системі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” містяться на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (http://nazk.gov.ua)

Селищний голова                                                         Сергій БОЙКО