Результати поіменного голосування з питань порядку денного пленарного засідання шостої позачергової сесії Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 19 лютого 2021 року (питання 31-41)

Дата: 19.02.2021 19:03

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1.

Про надання дозволу фермерському господарству «Дружба» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 7 (сім) років під проектними полезахисними лісосмугами та під проектними польовими дорогами розташованими в масиві земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) громадянці України Шепіді Надії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт.Березнегувате, вул.. Чернишевського,1 в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

1.

Про надання дозволу громадянину України Ацеховському Миколі Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по провулку Покровському,2 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

1.

Про надання дозволу громадянину України Лянному Олександру Вікторовичу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Полтавській,29 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

1.

Про передачу громадянці України Вишенській Галині Анатоліївні у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка,73 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

1.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою, наданої  територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березнегуватського району.

1.

Про надання дозволу комунальній установі Центру надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі по вулиці Миру,98 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

1.

Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги в межах смт Березнегувате, вулиця Медична,12 Березнегуватського району Миколаївської області .

1.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 30 вересня 2020 року № 114 «Про передачу громадянину Одіяку Р. земельної ділянки в оренду терміном на 49 років, для роздрібної торгівлі та комерційних послуг із земель комунальної власності не наданих у власність або користування на якій розташована нежитлова будівля (магазин), що є його власністю за адресою : вулиця Миру,77а смт Березнегувате, Березнегуватського району Миколаївської області»