Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Конкурс «Комфортне довкілля: мініпроєкт з облаштування громадського простору»

Дата: 19.02.2021 13:26
Кількість переглядів: 360

Актуально до: 30.04.21

Фото без опису

Кафедра українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує старшокласниць і старшокласників українських загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у конкурсі мініпроєктів “Комфортне довкілля” з облаштування громадського простору у вашому районі.

Учасниками конкурсу можуть стати учениці та учні 10 і 11 класів українських загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій з будь-якого населеного пункту України, оскільки реалізація проєкту з комфортного облаштування громадського простору цілком можлива як у великому місті, так і в маленькому селі.

Переможці отримають дипломи і цінні призи, усі учасники – сертифікати і пам?ятні подарунки. Учителям, які допомогли конкурсантам підготувати мініпроєкт, буде надано сертифікат встановленого зразка, який засвідчить наукове керівництво роботою переможця або учасника конкурсу.

Зауважте, що участь у конкурсі може стати корисною в багатьох аспектах:

 • набуття досвіду підготовки мініпроєкту;
 • налагодження співпраці в межах місцевої громади;
 • створення основи мініпроєкту з облаштування місцевого громадського простору, який може бути втілений у життя;
 • отримання консультацій і допомоги фахівців щодо вдосконалення та реалізації мініпроєкту.

Проєкти переможців конкурсу та інших учасників за вибором журі будуть підтримані експертами з метою їхнього вдосконалення та реалізації.

 

 

УМОВИ КОНКУРСУ

КОМФОРТНЕ ДОВКІЛЛЯ:
мініпроєкт з облаштування громадського простору в моєму районі

Конкурсною роботою є:

 1. Презентація мініпроєкту (у форматі PowerPoint, технічні параметри див. нижче).
 2. Коротка (до 300 слів) анотація до презентації, яка має містити інформацію про конкурсанта (прізвище, ім?я, школа, клас), про наукового керівника, назву мініпроєкту, місце пропонованої реалізації мініпроєкту і його загальний опис).

Презентація й анотація мають повністю представити (описати) та візуалізувати мініпроєкт, довести його важливість і потребу в реалізації, показати наявні для його втілення ресурси та вказати на ті ресурси, яких бракує, представити дорожню карту поетапної реалізації мініпроєкту.

Рекомендації щодо складників
презентації та опису мініпроєкту

 1. Обґрунтування потреби в пропонованому мініпроєкті (потреба, яку задовольнить реалізований мініпроєкт, цільова аудиторія, усвідомлення цільовою аудиторією потреби у мініпроєкті тощо).
 2. Ресурси, наявні для реалізації мініпроєкту (простір (незабудоване місце, придатна для переоблаштування споруда тощо), ініціативна група (знання, вміння, час учасників ініціативної групи, який вони можуть приділити реалізації проєкту) тощо).
 3. Ресурси, яких бракує для реалізації мініпроєкту (дозволи органів влади (якого саме рівня органи влади компетентні надати відповідні дозволи), фахівці (залучення яких фахівців потрібне для реалізації мініпроєкту), кошти (вказати орієнтовну суму й укласти приблизний кошторис) тощо).
 4. Дорожня карта реалізації мініпроєкту (орієнтовний порядок та послідовність дій, визначення етапів реалізації мініпроєкту й часу, який відводиться на кожен з етапів тощо).
 5. Супровідні матеріали, які дозволяють візуалізувати мініпроєкт після його реалізації (фотографії, відеоролики, плани, схеми, малюнки, макети, комп?ютерні 3D моделі тощо).

Технічні параметри презентації

 1. 12-15 слайдів.
 2. Не менше 7-8 зображень, які стосуються мініпроєкту (див. опис супровідних матеріалів).
 3. Чіткий структурований текст у вигляді тез.

Терміни подання робіт й оголошення результатів

Старт конкурсу – 10 лютого 2021 р.

Термін подання конкурсних робіт – до 30 квітня 2021 р.

Оголошення результатів конкурсу – 17 травня 2021 р.

Конкурсні роботи слід надсилати на електронну адресу кафедри українознавства філософського факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, зазначивши у полі “тема”: “КОНКУРС”.

e-mail: ukrstudies@karazin.ua

телефон для уточнень: 097-455-91-33 (Домановський Андрій Миколайович)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано