A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 11.03.2021 11:45
Кількість переглядів: 353

Повна назва документа державного планування: проєкт Стратегії розвитку Березнегуватської

 селищної ради на період до  2027 року  (далі - Стратегія).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Березнегуватська селищна рада.

Стратегія містить результати соціально-економічного аналізу Березнегуватської селищної ради, аналіз сильних і слабких сторін громади, можливостей і загроз, комплексну систему завдань які можуть забезпечити досягнення стратегічного бачення та розвитку регіону.

Процедура громадського обговорення, дата початку та строки здійснення процедури:

відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Порядку проведення громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення звіту зі стратегічної екологічної оцінки  та проєкту Стратегії розвитку Березнегуватської селищної ради на період до  2027 року розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 11 березня 2021 року на сайті Березнегуватської селищної ради (https://berezneguvatska-gromada.gov.ua) та триватиме до 11 квітня 2021року.

Способи участі громадськості: громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проєкту Стратегії. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): не передбачені.

 Ознайомитися з проєктом Стратегії можна за вище зазначеним посиланням та за адресою: 56203 Миколаївська обл., смт. Березнегувате, площа Соборно-Миколаївська, 10, тел. (05168) 91158.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проєкту Стратегії розвитку подаються до відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Березнегуватської селищної ради за вищевказаною адресою.

Електронна поштова скринька:  berezenslrada@meta.ua

Відповідальна особа: начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Березнегуватської селищної ради Кузнецова Альона Іванівна. 

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів,  тобто до 11 квітня 2021р. пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку не розглядаються.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано