До відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів

Дата: 21.04.2021 10:32

Управління Державної казначейської служби України у Березнегуватському районі Миколаївської області повідомляє, що у разі коли при складанні форм бюджетної фінансової звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів не будуть дотримані вимоги Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 № 44, Казначейство застосовуватиме заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, визначені Бюджетним кодексом України, а саме за несвоєчасно подану звітність та/або подану звітність у неповному обсязі із застосуванням АС «Є-Звітність.