Чистий четвер

Дата: 27.04.2021 19:00

Шановні жителі нашої громади!!!

Фото без опису

Напередодні Великодніх та Травневих свят, згідно традицій, що складались роками, запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих жителів нашої громади 29 квітня 2021 року долучитись до проведення на території своїх населених пунктів «Чистого четверга».

Просимо Вас привести в належний санітарний стан власні прибудинкові та прилеглі до них території, тротуари, вулиці, парки, сквери, об’єкти масового перебування та відпочинку населення, тощо та побілувати дерева, бордюри.

Підприємства, установи організації та небайдужі мешканці, які братимуть участь у заходах з благоустрою території, можуть звернутися до селищної ради для отримання вапна.

Давайте всі разом зробимо наші населені пункти чистими, затишними та охайними!!!

З повагою, селищний голова Сергій БОЙКО