Дата: 11.05.2021 14:04

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 02 березня 2021 року №17, Березнегуватська селищна рада здійснює добір кандидатур від громадських організацій відповідного функціонального спрямування до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду начальника комунального підприємства «Послуги-2».

Представникам від громадських організацій відповідного функціонального спрямування, які бажають бути включені до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду начальника комунального підприємства «Послуги-2», необхідно звернутися до Березнегуватської селищної ради з письмовою заявою про включення до складу конкурсної комісії до 20 травня 2021 року за адресою: 56203, Миколаївська область, смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа,10, тел. 9 11 58.