Засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності, соціального захисту населення та засобів масової інформації

Дата: 14.05.2021 18:59

12 травня під керівництвом голови постійної комісії селищної ради Поліщук Марини проведено засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності, соціального захисту населення та засобів масової інформації. В ході засідання обговорено питання щодо продовження трудових відносин з тимчасово виконуючим обов’язки головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради Самойловою Вікторією, по якому доповіла начальник відділу з юридичних питань та роботи з персоналом селищної ради Сачук Наталія. Вона повідомила, що завершується дія трудової угоди в з т.в.о. головного лікаря (директора) КНП «Березнегуватська ЦРЛ» Самойловою Вікторією. У зв’язку з надходженням особистої заяви про продовження трудових відносин виникла необхідність продовжити з нею трудові відносини з 21 травня 2021 року до оголошення та проведення конкурсу на посаду головного лікаря (директора) даного підприємства, але не більше як на три місяці. Постійна комісія селищної ради погодила продовження трудових відносин до проведення конкурсу на посаду директора підприємства. Також розглянуто питання про обрання представників до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду начальника комунального підприємства «Послуги-2». Поліщук Марина проінформувала, що на одинадцятій сесії селищної ради прийнято рішення щодо оголошення конкурсу на посаду начальника комунального підприємства «Послуги-2», відповідно до якого постійній комісії  селищної ради необхідно подати кандидатури до складу конкурсної комісії. Постійна комісія одноголосно обрала двох представників до складу конкурсної комісії Коваленко Людмилу та Погорельського Анатолія.

За матеріалами постійної комісії селищної ради