Засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища

Дата: 27.05.2021 21:49

Фото без опису

24 травня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища. На засідання комісії були запрошені спеціалісти відділу земельних відносин селищної ради, які інформували по питаннях порядку денного та старости сіл, питання по  яких виносились на розгляд комісії.

До порядку денного засідання було включено 93 питання. Всі питання детально вивчені членами комісії та прийнято відповідні рекомендації.

Фото без опису