До відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів

Дата: 14.06.2021 16:06

Управління Державної казначейської служби України у Березнегуватському районі Миколаївської області на численні звернення доводить до відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19», спричиненої коронавірусом SARSCOV-2»,  внесеними постановою Кабінету міністрів України від 08.02.2021 № 97, врегульовано можливість здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів на період дії карантину попередньої оплати, коли предметом закупівлі є інші товари, роботи і послуги (крім окремо зазначених у пункті 151 постанови № 641), якщо розмір такої оплати не перевищує 30 відсотків їх річного обсягу на строк не більше трьох місяців.