Засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності, соціального захисту населення та засобів масової інформації

Дата: 15.06.2021 18:22

Фото без опису

11 червня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності, соціального захисту населення та засобів масової інформації. До плану роботи постійної комісії було включено п’ять питань.

Члени постійної комісії погодили винесення на сесію селищної ради  Звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 21.02.1998 року № 1482, з метою визначення механізму передачі індивідуально визначеного майна із державної власності у комунальну власність, погодили зміни до селищної Соціальної комплексної програми підтримки сім?ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 13 грудня 2018 року № 4 та Положення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради та розглянули інші питання, які в подальшому будуть включені до порядку денного чергової сесії селищної ради.

Фото без опису