Засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розви

Дата: 15.06.2021 18:33

Фото без опису       14 червня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. До порядку денного комісії було включено шість питань. Члени комісії обговорили зміни до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2021 рік, місцеві податки та збори на території Березнегуватської селищної ради, схвалили Стратегію розвитку Березнегуватської селищної ради на період до 2027 року та прийняли рішення по інших питаннях порядку денного.