З днем медичного працівника!

Дата: 20.06.2021 11:22

Шановні медичні працівники!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з Днем медичного працівника! Це свято відзначають тисячі лікарів, медичних сестер, лаборантів, санітарок – всі ті, хто стоїть на варті здоров’я населення. Серед вас чимало талановитих фахівців високого класу, справжніх подвижників.
Ваша праця – це велике служіння на благо людей. Кожен з вас самовіддано охороняє найбільші цінності, даровані людям, – життя та здоров’я. Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дозволили багатьом повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя.
Висловлюю величезну вдячність всім працівникам і ветеранам галузі охорони здоров’я за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії. Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, успіхів, щастя, статку та благополуччя!

З найкращими побажаннями
Березнегуватський селищний голова                        Сергій Бойко