Оформлення трудових відносин з найманими працівниками

Дата: 16.07.2021 15:17

Фото без опису

16 липня 2021 року під головуванням заступника голови комісії   з  питань  своєчасності і повноти виплати заробітної плати, погашення заборгованості із заробітної плати та нарахувань на неї, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, легалізації зайнятості населення при  виконавчому комітеті Березнегуватської селищної ради Віталія ГАЛЮКА проведено засідання на якому розглядались питання: дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками тощо.

В роботі комісії взяли участь спеціалісти Березнегуватської селищної ради, керівники податкової служби та Березнегуватської філії центру зайнятості населення.