УВАГА «ЗЕЛЕНИЙ АГРЕСОР» - АМБРОЗІЯ!!!

Дата: 22.07.2021 15:28

Шановні  мешканці  району,  керівники установ, організацій ,підприємств всіх форм власності , Управління  фітосанітарної  безпеки, вкотре,  звертається  до  вас з проханням    про необхідність  проведення робіт щодо знищення осередків  карантинних   бур’яні, а  саме – амброзії полинолистої.

Якщо  ви  є  свідком  наявності  не скошених  осередків карантинних  чи  інших  бур’янів, то  телефонуйте на номер «гарячої  телефонної  лінії»  -9-16-69 , або  0965609235,0979165200  з   8,00 год  до 17.00  год., щоденно, крім  святкових та вихідних  днів.

Не  будьте  люди  байдужими,  до  питання  знищення  карантинних  бур’янів  наявних  на  території  району. Адже,  лише  тільки  з  небайдужою  громадою,  ми зможемо  знищити  «зеленого агресора», карантинний  бур’ян – амброзію  полинолисту та ін.

Спеціалістами УФБ  будуть проводитися виїзні обстеження територій сіл Березнегуватської селищної ради. Про результати обстежень, інформація буде висвітлюватися у ЗМІ (фото, короткі замітки).

Не виконання  фітосанітарних  заходів  з  карантину  рослин  тягне  за  собою  адміністративну  відповідальність  у  вигляді  накладання  штрафу  на  посадових  осіб  і  на  громадян   згідно  Кодексу  України  про  Адміністративні  правопорушення.

Головний  спеціаліст  УФБ:                                                                                 А. Сигида