Оголошення про конкурс

Дата: 29.07.2021 16:04

Фінансовим відділом Березнегуватської селищної ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста.

1. Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу селищної ради:
  • громадянство  України;
  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, без вимог до стажу роботи;
  • знання чинного законодавства, інших актів законодавства, які регулюють діяльність фінансово-бюджетної сфери;
  • вільне володіння державною мовою;
  • упевнене володіння  персональним комп’ютером.

2. Документи, що  подаються на конкурс:

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копія документа, який посвідчує особу (паспорт);
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • документ про повну загальну середню освіту, що підтверджує вивчення української мови як навчального предмета, або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови.
    1. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції" за 2020 рік.
    2. Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умову оплати праці надається головним спеціалістом фінансового відділу, відповідального за організацію проведення конкурсу.
    3. Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу селищної ради можна за адресою: смт. Березнегувате, площа Соборно-Миколаївська, 10, фінансовий відділ селищної ради (І поверх).

Телефон для довідок: 068 083 89 44 (в будні з 8.00 до 17.00).

1. Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 29 серпня 2021 року.