Інформація про виплати Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам станом на 27 липня 2021 року

Дата: 29.07.2021 19:24

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області інформує, що станом на 27 липня 2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками поданими роботодавцями по 2 липня 2021 року включно ( 100%) , а саме:

- на оплату допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні) – 793564,47 грн;

- допомога по вагітності та пологах – 359185,96 грн;

- допомога на поховання - 8200,00 грн;

- допомога по тимчасовій непрацездатності, пов’язані з виробництвом – 28211,85 грн.

Щомісячні страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членів їх родин у разі смерті потерпілих виплачені за червень місяць 2021 року, з початку року їх сума склала 401450,98 грн.

Після того, як кошти перераховано на рахунок страхувальника, виплата допомоги працівнику здійснюється ним у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після надходження коштів від ФССУ.