Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Результати поіменного голосування з питань порядку денного пленарного засідання сімнадцятої позачергової сесії Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 29 липня 2021 року (питання 31-60)

Дата: 30.07.2021 13:37
Кількість переглядів: 386

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

31. Про відмову у наданні дозволу громадянам України Бондар Олексію Володимировичу, Бондар Крістіні Анатоліївні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято

Завантажити

32. Про відмову у наданні дозволу Масному Степану Федоровичу, Масній Людмилі Леон-Миколаївні, Заїченко Юлії Степанівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято

Завантажити

33. Про внесення змін до рішення селищної ради від № 10 від 30.06.2021року «Про надання дозволу громадянці України Жовтоштан Оксані Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Любомирівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту)».

Прийнято

Завантажити

34. Про відмову у наданні дозволу громадянину України Хатмуліну Радіку Наїльєвичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського .

Прийнято

Завантажити

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Діденку Костянтину Олександровичу, Козію Євгенію Олексійовичу, Кузнецову Сергію Миколайовичу та Луняці Максиму Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства (А.01.03) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Любомирівський старостинський округ Березнегуватської селищної ради (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

36. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Власенко Валентині Володимирівні, Левченко Олені Миколаївні, Батильчук Тетяні Олександрівні, Гурмазі Ірині Леонідівні, Дяченко Раїсі Іванівні, Шалгуновій Альоні Ігорівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Любомирівського старостинського округу Висунської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

37. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Самсонову Кирилу Віталійовичу, Канівцю Павлу Володимировичу для ведення особистого селянського господарства (А.01.03.) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Любомирівський старостинський округ Березнегуватської селищної ради (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Качур Ірині Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Любомирівського старостинського округ Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області .

Прийнято

Завантажити

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Замниус Маргарити Валеріївні, Замниус Валерії Валеріївні, Замниус Руслану Валерійовичу для ведення фермерського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Гончаренку Владиславу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Любомирівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області(за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

41. Про надання дозволу громадянину України Краснощоку Вячеславу Олександровичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Любомирівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Не прийнято

Завантажити

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Онищуку Антону Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Не прийнято

Завантажити

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Швидкій Надії Іванівни, Мироненку Василю Михайловичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мачулі Ігорю Олеговичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

45. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Катричу Анатолію Віталійовичу, Катрич Діані Павлівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебувають в оренді в межах території Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Не прийнято

Завантажити

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Семків Юлії Юріївні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами с.Маліївка).

Прийнято

Завантажити

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Бойку Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства (А.01.03) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Березнегуватської селищної ради (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки громадянці України Артюшенко Наталії Іванівні для обслуговування господарських будівель і споруд по вулиці Затишній, №16/19 в смт Березнегувате в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області .

Прийнято

Завантажити

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Лейбиченку Івану Олександровичу та Лейбиченко Ірині Олександрівні для ведення особистого селянського господарства (А.01.03) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Березнегуватська селищна рада (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності не наданих у власність або користування громадянину України Худині Геннадію Григоровичу в смт Березнегувате, вулиця Зелена, в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Хиренку Петру Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Березнегувате, провулок Зоряний, 2 в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області .

Прийнято

Завантажити

52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Кутовій Ользі Павлівні для ведення фермерського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Столяру Тарасу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам Крать Олександру Павловичу та Сніжку Андрію Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років громадянину України Бабенку Павлу Вікторовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

56. Про надання дозволу громадянці України Богачук Тетяні Дмитрівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

57. Про надання дозволу громадянці України Волосюк Зої Миколаївні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 (десять) років громадянину України Ємцю Володимиру Миколайовичу для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Біла Криниця).

Прийнято

Завантажити

59. Про відмову в наданні дозволу громадянам України Раку Віктору Олександровичу та Щитініну Віктору Васильовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Миколаївської області

Прийнято

Завантажити

60. Про надання дозволу громадянці України Юрченко Анні Миколаївні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано