ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» З ДЕТЕНІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 30.07.2021 20:04

Фото без опису

30.07.2021 року за участю : керівників податкової служби В.РЕЗНІЧЕНКА та Березнегуватської філії служби зайнятості С.ГОРБУНОВОЇ, працівника селищної ради І.ЖИТНИК, фізичних осіб-підприємців О.БІЛОЇ та С.ВАЛЬГЕР проведено «круглий стіл» з питання детенізації зайнятості.

В ході проведення засідання роботодавцям надано консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості по підбору кадрів, з числа зареєстрованих безробітних; відшкодуванню єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тощо. Також, надано роз’яснення щодо переваг офіційного оформлення роботодавцем трудових відносин з найманими працівниками.