Засідання земельної комісії

Дата: 05.08.2021 14:14
Кількість переглядів: 1989

Фото без опису

05 серпня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища. Вела засідання голова постійної комісії Доценко Вікторія. До плану роботи постійної комісії було включено 78 питань. Всі питання були детально опрацьовані. Інформували на засіданні  спеціалісти відділу земельних відносин селищної ради, участь в роботі комісії  взяли  старости сіл, по яких відбувався розгляд питань. По деяких питаннях порядку денного було заслухано заявників. По кожному розглянутому питанню прийнято відповідні рекомендації постійної комісії, які будуть враховуватись під час розгляду питань на сесії селищної ради.

Фото без опису