Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

БЮДЖЕТНА СУБСИДІЯ НА ОДИНИЦЮ ОБРОБЛЮВАНИХ УГІДЬ (1 ГЕКТАР) НОВОСТВОРЕНИМ ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВАМ

Дата: 10.08.2021 16:11
Кількість переглядів: 414

Новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після створення) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривень на 1 гектар, але не більше 100000 гривень на одне фермерське господарство.

Для отримання бюджетної субсидії новостворені фермерські господарства подають Миколаївському відділенню Укрдержфонду підтримки фермерських господарств заявку та такі документи:

копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України “Про фермерське господарство”);

копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік (для фермерського господарства), а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, - копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період;

одну із таких відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою, актуальну на дату подання заявки:

стосовно земель фермерського господарства як юридичної особи - для земельних ділянок, що перебувають у власності та/або користуванні фермерського господарства, або земельних ділянок, які перебувають у користуванні голови фермерського господарства, наданих йому із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства;

стосовно земель фермерського господарства, створеного без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України “Про фермерське господарство”, для земельних ділянок, які перебувають у власності та/або користуванні членів фермерського господарства.

Подаються оригінали або належним чином засвідчені копії документів в електронній та паперовій формі.

Граничний строк подання документів до Миколаївського відділення Укрдержфонду для отримання бюджетної субсидії - 30 жовтня поточного року.

 

Заявки та документи для отримання бюджетної субсидії приймаються за адресою: м. Миколаїв, пр. Миру, 34, 7 поверх, кім.712.

Телефон для довідок: (063) 402-44-44, (067) 813-38-18

 

 

ФОРМА ЗАЯВКИ для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) - новоствореним фермерським господарствам


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано