Повідомлення RASFF № 2021.2966-fup-55

Дата: 10.08.2021 16:17

До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 03.08.2021 № 14.4.1/3515/21 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.2966-fup-55.

Відповідно до повідомлення, виявлено несанкціоновану речовину – етиленоксид в харчовій добавці (Lygomme), що експортувалась з Туреччини (постачальник: Cargill Tarim Ve Gida Sanayi Ticaret AS, Atasehir/Istanbul) до України (отримувач: MD Eurotrade Ltd., Schreiber and Rupp MEA, Rupp AG (Spilka Ukraine).

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».