Конкурс проєктів у Миколаївській області: 35 000 грн на ініціативи

Дата: 11.08.2021 16:55

Якщо ви маєте ідею проєкту соціальної дії, яка покращить життя громади в Миколаївській області, та здатні реалізувати її у співробітництві з представниками місцевої влади, запропонуйте її на обласному пітчингу та отримайте 35 000 грн від Британської Ради на її реалізацію!

Проєкти мають фокусуватися на покращенні життя громадян, насамперед молоді, розвитку співпраці з органами влади для вирішення проблемних питань та досягнення спільної мети. Проєкти мають передбачати активну співпрацю з представниками органів влади. Детальна інформація, умови та етапи проведення пітчингу за посиланням:

Відділ соціально-економічного розвитку  та інвестицій Березнегуватської селищної ради