Інформаційно-просвітницькі заходи у службі зайнятості

Дата: 31.08.2021 16:53

Фото без опису

Фахівці Березнегуватської районної філії Миколаївського ОЦЗ систематично проводять семінари «Ризики нелегальної трудової міграції». Метою таких заходів є правова обізнаність безробітних громадян; інформування стосовно переваг легальної зайнятості та недоліків при неофіційному працевлаштуванні; застереження від шахрайських дій з боку інших осіб та розповсюдження інформації стосовно торгівлі  людьми та експлуатації дитячої праці.

Фото без опису

Так, у період з 30 липня 2021 р. по 30 серпня 2021 р. з нагоди Всесвітнього дня  протидії торгівлі людьми, було проведено ряд таких інформаційно-просвітницьких заходів спільно з соціальним партнером, представником відділу «Березнегуватське бюро правової допомоги»  Василем Баськом, який інформував присутніх стосовно наслідків міграційних процесів для країни; загрози примусової праці; насильства; соціальних та економічних загроз нелегальної трудової міграції; правового захисту громадян. Застерігав щодо протиправних дій та надав контакти організацій та установ, які здійснюють  підтримку громадян України за кордоном.

Тільки працюючи легально, ми можемо себе захистити.