Проєкти для людей з особливими потребами

Дата: 31.08.2021 17:17

Днями у приміщенні Березнегуватської районної філії Миколаївського ОЦЗ відбувся семінар для людей з особливими потребами. Метою заходу стало  інформування безробітних філії стосовно Всеукраїнських проєктів, що передбачають соціальну реабілітацію, отримання професійних компетенцій, навичок та подальшого працевлаштування осіб з інвалідністю серед жінок, молоді, ветеренів та учасників АТО.

Присутніх було інформовано щодо таких проєктів, як: «Дитяча мрія» - для матерів, які виховують дитину з аутизмом; «Нові професії для жінок – нові можливості для країни» - для жінок з інвалідністю; «Маю право на гідне життя» - для молоді з інвалідністю; «Професія для життя» - для учасників АТО з інвалідністю. Також, фахівці філії нагадали про можливість проходження тестувань, з метою визначення професійної спрямованості, професійного навчання під замовлення роботодавця та здобуття спеціальності по ваучеру.

Учасники заходу ставили питання, які їх цікавили та отримали вичерпні відповіді на них.