Профілактичний рейд відділу «Служби у справах дітей» Березнегуватської селищної ради

Дата: 01.09.2021 09:37

31 серпня 2021 року   працівниками відділу «Служба у справах дітей» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради Швачко Світланою Володимирівною, Чабаненко Наталією  Іванівною, фахівцем соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради Сурмою Олегом Миколайовичем, інспектором ювенальної превенції СП Баштанського РВП ГУНП у Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Дмитрієвою  Анною Олександрівною   здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 14 сім’ях в них  виховується  41 дитина, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають в селах Баштанського району: смт. Березнегувате, с. Висунськ, с. Червонопілля, с. Романівка, с. Федорівка.

Під час візиту було встановлено, що нажаль, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання, а в окремих сім’ях елементарного прибирання.

При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є: зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків та догляд за дітьми, проблеми спілкування батьків та дітей.

За результатами проведеної роботи складено акти обстежень житлово-побутових умов проживання сімей, з батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв. Також надано термін для покращення санітарно-гігієнічних умов проживання.

Батьків попереджено про адміністративну відповідальність, передбачену статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.