Засідання бюджетної комісії

Дата: 08.09.2021 16:23

Фото без опису

07 вересня відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. До порядку денного засідання було включено 4 питання. Спочатку члени комісії погодили фінансові плани  КНП «Березнегуватська центральна районна лікарня» та КНП «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради, а потім погодили преміювання керівників цих установ. Після погодження постійною комісією дані питання будуть винесені на розгляд депутатів селищної ради.