Робочий візит

Дата: 10.09.2021 09:37

Фото без опису

Наприкінці серпня  Головний державний інспектор Управління держпраці у Миколаївській області Дмитро Куруч в рамках робочого візиту провів зустрічі з Березнегуватським селищним головою Сергієм Бойко, директором Березнегуватської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Світланою Горбуновою та головним редактором газети «Народна трибуна» Світланою Лукашенко. Метою даних зустрічей було роз’яснення  його повноважень в частині здійснення контролю за дотриманням трудового законодавства підприємствами, організаціями та установами, що проводять діяльність на території громади, а також налагодження шляхів співпраці.

Головний державний інспектор рекомендував голові комісії включити його до складу комісії з питань своєчасності і повноти виплати заробітної плати, погашення заборгованості із заробітної плати та нарахувань на неї, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, легалізації зайнятості населення при виконавчому комітеті Березнегуватської селищної ради. Під час проведення робочих зустрічей обговорили шляхи співпраці щодо зниження рівня не задекларованої праці, питання необхідності складення та затвердження графіка засідання даної комісії та висвітлення інформаційних матеріалів  роботи  комісії на сторінках районної газети.

Директор філії Світлана Горбунова поінформувала присутніх про проведення фахівцями інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців громади щодо стимулів служби зайнятості у вигляді:

-        відшкодування роботодавцю єдиного соціального внеску при працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця;

-        організації та проведення громадських робіт та робіт тимчасового характеру;

-        стажування на робочому місці та навчання під замовлення роботодавця.

У ході обговорення напрацьовано та погоджено алгоритм спільних дій щодо забезпечення ефективної взаємодії та досягнення позитивних результатів, інформування населення та роботодавців щодо оформлення трудових відносин шляхом  їх участі  у семінарах, надання інформаційних та консультаційних послуг.