Повідомлення RASFF № 2021. 3978 та № 2021.3978 – fup 13

Дата: 24.09.2021 17:09

До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 17.09.2021 № 600 «Щодо повідомлення RASFF № 2021. 3978 та № 2021.3978 – fup 13.

Відповідно  повідомлення RASFF, виявлено Salmonella typhimurium у крилах індички ( виробник:  складі кондитерських виробів m&ms та експортоване з Франції (виробник: Indyk- Slask Sp. z. o.o. Wolnosci 21, 42-672, Poland, Pl 24130501 WE).

Разом з тим, відповідно до вищезазначених повідомлень RASFF із даної продукції м’яса птиці було виготовлено м'ясо механічного обвалювання код УКТЗЕД 0207 (відправник: ZPM «Rasko» R. Sltогzусi  J. Sltогzусi._i.,) : вантажотримувач:  Alma Meat sp.z. о.о.  РоIаnd). що експортувалося до України  у кількості 4020 кг ( отримувач: ТОВ «Селміт», вул. Феросплавна, 38.м. Запоріжжя, 69035та холодильний склад  «ФРОСТ4», вул. Автопаркова 7. М. Дніпро, 49127).

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Згідно статті 20 Закону України « Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  ( далі –Закон)   оператори ринку зобов’язані  вилучати та/або  відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти , які перебувають в обігу , якщо встановлено що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Про факти виявлення, зазначеного харчового продукту, негайно повідомляти Снігурівське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу berezneguvate@dpssmk.gov.ua.