Розпочала роботу робоча група по здійсненню контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Березнегуватської селищної ради

Дата: 05.11.2021 13:09

Робочою групою по здійсненню контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Березнегуватської селищної ради, створеною розпорядженням селищного голови від 16 квітня 2020 року №55-р (зі змінами від 29 жовтня 2021 року №151-р) в складі представників Березнегуватської селищної ради, Снігурівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції № 2 Баштанського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області 3 листопада 2021 року проведено перевірку щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину на території селища Березнегувате. Перевірено 8 закладів торгівлі непродовольчими та продовольчими товарами, також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу. Березнегуватська селищна рада закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я.