Щодо недопущення використання продукції та захисту споживачів

Дата: 05.11.2021 18:47

До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 29.10.2021 № 11.2.1-4/9025. «Щодо недопущення використання продукції та захисту споживачів».

Відповідно до повідомлення щодо виявлення в приміщенні, яке використовується ТОВ «Вортекс Плюс Трейд»,  в якості складських та холодильних приміщень для зберігання, транспортування, завантаження та розвантаження м’ясопродуктів за адресою: м. Київ, вул. Білецького академіка, 34 (право власності  зареєстровано за ТОВ «Хол-Ко»), продукції ТОВ « Вортекс Плюс Трейд», яка не відповідає встановленим вимогам щодо якості та безпечності.

Зазначене підтверджено експертним  висновком Державного науково- дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно –санітарної експертизи № 018387 п/21 від 27.10.2021, відповідно до якого зразки:

№ 018387 п/1/21 заморожені курячі шиї без шкіри;

№ 018387 п/2/21 заморожене м'ясо механічної обвалки;

№ 018387 п/3/21 заморожений тримінг курячий/ м'ясо відділене від кісток;

№ 018387 п/4/21 заморожені курячі шиї без шкіри;

№ 018387 п/6/21 заморожене куряче м'ясо механічної обвалки не відповідають встановленим вимогам щодо якості та безпечності.

Згідно з інформацією, продукція в зразках якої встановлено невідповідність, вивозиться з місця зберігання. Повідомляється, що з ТО

«Вортекс плюс трейд» пов’язані такі юридичні особи:

ТОВ «Торговий дім « Мілк – сервіс» )код ЄДРПОУ 39681292);

ТОВ « Вортекс плюс» (код ЄДРПОУ 42277713);

ТОВ «Торговий дім Євро Міт» (код ЄДРПОУ 43801101);

ТОВ «Каро трейд плюс» (код ЄДРПОУ 43400451);

ТОВ « Лафтерс» ( код ЄДРПОУ 43400451);

ТОВ « Такеда Універс» (код ЄДРПОУ 43488761;

ТОВ «Бонаміт Міт» (код ЄДОПОУ 43812621), від імені яких може здійснюватися реалізація вищевказаної продукції.

З метою недопущення завдання шкоди життю та здоров’ю споживачів через використання та розповсюдження вказаної вище продукції пропонуємо невідкладно, в межах компетенції, вжити заходів.

Вищезазначену інформацію та вимоги статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом вищезазначеної продукції.

Про факти виявлення, вищезазначеної продукції, негайно повідомляти Снігурівське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу berezneguvate@dpssmk.gov.ua.