Повідомлення RASFF № 2021.5147 – fup 29

Дата: 05.11.2021 18:52

До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 02.11.2021 № 1319 щодо повідомлення  RASFF від 28.10.2021  № 2021.5147 –fup 29.

Відповідно до повідомлення RASFF від 28.10.2021 № 2021.5147 –fup 29 виявлено несанкціоновану речовину – оксид етилену в порошку екстракту гарцинії камбоджійської, що використовувалась у харчовій добавці «Ostro Vit Контроль апетиту, 60 капсул» та експортувались з Польщі ( Fitness Trading Robert Szulbozski, Zambrow)  до України (отримувач : ФОП Бутко Олена Миколаївна, вул. Борщагівська, 4А, кв.74, м.Київ, 0765794488).

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Вищезазначену інформацію та вимоги статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», довести до відома операторів ринку, діяльність яких може бути  пов’язана з обігом зазначених об’єктів санітарних заходів.

Про факти виявлення, їх в обігу, негайно повідомляти Снігурівське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу berezneguvate@dpssmk.gov.ua.