ПРО ХІД ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Дата: 09.11.2021 08:30

Робочою групою по здійсненню контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Березнегуватської селищної ради продовжується щоденна роз’яснювальна робота та перевірки дотримання карантинних заходів у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, громадського харчування щодо. Робота робочої групи насамперед спрямована на проведення профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо запобігання розповсюдження респіраторного захворювання СOVID-19.  05 листопада 2021 року заходи проводилися на території селища Березнегувате. Перевірили дотримання режиму вологого прибирання з використанням миючих та дезінфікуючих засобів, наявність розмежувальних ліній, засобів індивідуального захисту та дезінфекторів для рук і кількість одночасного перебування відвідувачів в 10 закладах торгівлі непродовольчими та продовольчими товарами, порушень не виявлено. Дотримання обмежувальних заходів залишається на контролі робочої групи постійно.

Пам’ятайте, дотримуючись запроваджених правил -  ви допомагаєте не лише собі, а й оточуючим! Тож, бережіть себе та своїх рідних!