Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 11:50

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Ваша творча та натхненна праця вражає своєю неповторністю, розмаїттям та колоритом. Ви не лише плекаєте, а й власними здобутками збагачуєте та примножуєте культурну спадщину нашого народу, залишаючи нашим нащадкам невичерпне джерело духовності, правди та краси.

Березнегуватщина пишається творчими здобутками своїх земляків, адже саме завдяки їх натхненній та самовідданій праці в громаді вирує насичене культурне життя.

Бажаю вам реалізації усіх творчих задумів та невичерпної наснаги. Впевнений, що ви й надалі прославлятимете наш рідний край, примножуючи славні традиції національної культури.

Здоров’я, миру, добробуту та здійснення усіх мрій!

З повагою
селищний голова                                                                                       Сергій Бойко