Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ працює в особливому режимі

Дата: 09.11.2021 14:46

Увага!

Миколаївщина перебуває у червоній зоні!

Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ працює в особливому режимі.

Надання послуг роботодавцям та зареєстрованим безробітним з 08.11.2021 року здійснюється засобами дистанційної комунікації.

Зареєструватися у службі зайнятості з 08.11.2021 року можна через портал державних послуг «Дія»: https://cutt.ly/nf2ksVg  за наявності кваліфікованого електронного підпису!

Якщо Ви вже зареєстровані як безробітний – звертайтеся до свого кар’єрного радника засобами телефонного чи електронного зв’язку. Телефон кар’єрного радника є в плані індивідуального працевлаштування.

Для оперативного розв’язання питань, що входять до компетенції фахівців служби зайнятості, звертайтеся до працівників Березнегуватської районної філії Миколаївського ОЦЗ за електронною адресою jobcentr-bereg@ocz-mk.gov.ua або за телефонами (05158) 9-22-71, (05158) 9-20-77, (05158) 9-23-54.

Бережіть своє здоров’я та будьте на зв’язку зі службою зайнятості!