A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Повідомлення про повторне оголошення конкурсу

Дата: 15.11.2021 08:45
Кількість переглядів: 781

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Березнегуватська селищна рада ПОВТОРНО ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –начальника відділу земельних відносин Березнегуватської селищної ради.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Березнегуватської селищної ради такі документи :

-        заяву про участь у конкурсі;

-        згоду на збір та обробку персональних даних;

-        заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

-        дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

-        копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-        декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

-        копію паспорта;

-        копію трудової книжки;

-        копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - начальника відділу земельних відносин Березнегуватської селищної ради:

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність вищої освіти не нижче ступеня магістра або спеціаліста.

3. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років.

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування,

служби в органах місцевого самоврядування, земельного законодавства.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

7. Робота з великими обсягами  інформації.

8. Вміння працювати в стресових ситуаціях.

9. Особиста відповідальність.

10. Системність і самостійність в роботі.

11. Знання Конституції України; законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування",  "Про запобігання корупції",Земельного Кодексу України   та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів, практики застосування чинного законодавства з питань, що належать до його компетенції; основ управління персоналом; інструкції з діловодства у Березнегуватській селищній раді; правил внутрішнього трудового розпорядку; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа,10, на І поверсі адмінприміщення Березнегуватської селищної ради.

Телефони для довідок: (05168) 9-11-58.
 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано