Спільні перевірки дотримання протиепідемічних заходів на території Березнегуватської селищної ради продовжуються

Дата: 15.11.2021 08:50

З метою недопущення поширення коронавірусної хвороби та дотримання карантинних обмежень  робочою групою по здійсненню контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-1911 та 12 листопада 2021 року здійснено 25 перевірок закладів торгівлі щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог  Постанов Кабінету Міністрів України.

На одному з перевірених об’єктів  виявлено порушення та складено протокол.

Всі інші заклади працюють з дотриманням карантинних вимог. Допуск до роботи працівників закладів здійснюється після проведення термометрії за умови використання засобів індивідуального захисту. Персонал забезпечений засобами індивідуального захисту. Централізований збір використаних ЗІЗ, серветок організований. Попереджувальні інформаційні матеріали наявні. Заклади забезпечені безконтактними термометрами, дезінфекційними в т.ч. антисептичними засобами для обробки рук, миючими засобами, засобами особистої гігієни.

Протягом обстежень проводилась активна  роз’яснювальна робота щодо  запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби СOVID-19 та необхідності дотримання протиепідемічних заходів.