Нагляд за суб’єктами господарювання в період карантину

Дата: 16.11.2021 08:56

Робочою групою по здійсненню контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в межах наданих повноважень проводиться щоденний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби на території Березнегуватської селищної ради, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України.

Нагадуємо, що  відповідно до вимог ст.443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Враховуючи зростання кількості хворих на COVID-19 серед населення нашої громади, закликаємо дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я.

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим родинам!