Засідання бюджетної комісії

Дата: 16.11.2021 11:55

Фото без опису

15 листопада 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку.

До плану роботи комісії було включено 24 питання. Члени комісії попередньо обговорили  проєкти рішень селищної ради  та рекомендували включити їх до плану роботи спільного засідання постійних комісій селищної ради. Також було надано рекомендації щодо встановлення розміру ставок орендної плати, які орендовані громадянами для ведення городництва та для товарного сільськогосподарського виробництва. Дані рекомендації будуть враховані під час прийняття рішень про затвердження проектів землеустрою щодо передачі земельних ділянок в оренду.

Фото без опису