Дата: 17.11.2021 09:59

Фото без опису

16 листопада 2021 року в приміщенні селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому схвалені проєкти рішень селищної ради та подані на розгляд селищної ради. Крім цього були розглянуті питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав, призначення часу побачення батька з малолітньою дочкою, надання дозволу матері на дарування житлового будинку неповнолітнім дітям, надання дозволу батькам на дарування земельної ділянки малолітнім дітям, взяття на первинний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надання статусу дитини, позбавленої  батьківського піклування, встановлення опіки над малолітніми та неповнолітніми дітьми,  взяття на облік  дітей, які опинились  у складних життєвих обставинах.

Члени виконавчого комітету селищної ради також  затвердили Положення про спеціальну комісію з  ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру об’єктового рівня, примірний посадовий склад  штабу з ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій об’єктового рівня та  основні завдання, функції та порядок діяльності штабу з ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій об’єктового рівня.

По всіх  питаннях порядку денного засідання виконавчого комітету селищної ради прийняті відповідні рішення.

Фото без опису