Спільні перевірки дотримання протиепідемічних заходів

Дата: 22.11.2021 11:24
Кількість переглядів: 1935

З метою недопущення поширення коронавірусної хвороби та дотримання карантинних обмежень  робочою групою по здійсненню контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 17 по 19 листопада 2021 року здійснено 26 перевірок закладів торгівлі Березнегуватської селищної ради щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог  Постанов Кабінету Міністрів України.

Перед перевіряючими поставлено мету: запобігти, виявити та припинити (мінімізувати) порушення санітарного законодавства та застосувати до порушників заходи правового характеру. Під час здійснення перевірок на 2 з перевірених об’єктів  виявлено порушення та складено протокол.

Протягом обстежень проводилась активна  роз’яснювальна робота щодо  запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби СOVID-19 та необхідності дотримання протиепідемічних заходів.