Перевірки дотримання протиепідемічних заходів на території Березнегуватської селищної ради тривають

Дата: 26.11.2021 09:00

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Миколаївської області (в тому числі й на території нашої громади) спільна робоча група у складі представників Березнегуватської селищної ради, Держпродспоживслужби та Національної поліції проводять перевірки, роз’яснювальну та профілактичну роботу серед працівників закладів торгівлі, ринків щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину з метою зменшення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в режимі «червоного рівня».

24 листопада 2021 року було здійснено 7 перевірок закладів торгівлі Березнегуватської селищної ради щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог  Постанов Кабінету Міністрів України.

Під час здійснення перевірок на 3 з перевірених об’єктів  виявлено порушення та фельдшером санітарним Снігурівського управління ГУ ДПСС в Миколаївській області складено відповідні  протоколи.

Перевірки й надалі триватимуть!