Депутати дійшли згоди

Дата: 26.11.2021 14:46

На минулому засіданні двадцять третьої сесії селищної ради восьмого скликання, яке відбулося 18 листопада, депутати відправили на доопрацювання питання про структуру та штатну чисельність працівників апарату та виконавчих органів Березнегуватської селищної ради на 2022 рік.

Розгляд цього питання відбувся на другому засіданні сесії, яке відбулося у вівторок, 23 листопада. Депутати затвердили структуру та штатну чисельність працівників апарату та виконавчих органів Березнегуватської селищної ради на 2022 рік.

Перед цим дане питання розглядалося на спільному засіданні постійних комісій, яке вела депутатка Вікторія Доценко. Майже дві години тривала дискусія  з цього приводу. В обговоренні взяли участь - Марина Поліщук, Василь Постригань, Олег Зубко, Володимир Доценко, старости Анатолій Круц, Ніна Лазів, Сергій Кривошей.

Розглянуто і всі земельні питання, які були включені до порядку денного пленарного засідання,  та прийнято відповідні рішення.